Pożyczki online na 3 – 6 – 12 miesięcy przez internet – na rok i dłużej niż 365 dni

Pożyczki online na 3 – 6 – 12 miesięcy całkowicie przez internet. Weź pożyczkę na kilka, 10 – 20 30 45 60 90 120 dni albo na kilka miesięcy lub pożyczki nawet na rok. 100% online całkowicie przez internet. Sprawdź oferty pożyczek.

Wybierz najlepszy okres spłaty. Pożyczki online na 3, 6 lub 12 miesięcy

Najlepsze wsparcie pieniężne dostępne 100% online na 3, 6 lub 12 miesięcy. Wypełnij bezpłatny wniosek jeszcze dziś i uzyskaj wsparcie krótkoterminowe na kilka miesięcy. Tania pożyczka online na co najmniej 3 miesiące bez weryfikacji zdolności kredytowej. Najniższe oprocentowanie na rynku, niewielkie raty miesięczne dla każdego i tylko na dowód. Możliwość przedłużenia i dopasowania czasu spłaty do indywidualnych możliwości każdego klienta. Czekają na Ciebie tanie pożyczki online na 3, 6 lub 12 miesięcy bez poręczeń i zaświadczeń o dochodach. Brak ukrytych kosztów, wygodny harmonogram spłat. Krótkoterminowa pożyczka internetowa na każdy cel z dowolnym okresem spłaty. Przekonaj się już dziś, jak łatwo pokonać wszystkie problemy finansowe i spełnić marzenia. Jeszcze dziś dostosuj okres spłaty do swoich możliwości finansowych.

Pożyczki online na dowolny czas – 20, 30, 45, 60, 90 lub 120 dni

Specjalnie dla wszystkich zainteresowanych, którzy potrzebują krótkoterminowego wsparcia stworzono najlepsze pożyczki online na 20, 30, 45, 60, 90 lub 120 dni. Nie trzeba przy tym martwić się o jakiekolwiek zabezpieczenia, ponieważ nie występują. Formalności zaś sprowadzono do minimum w postaci krótkiego formularza dostępnego na oficjalnych stronach internetowych firm pozabankowych. Zbędne jest, więc poszukiwanie poręczycieli, czy zbieranie zaświadczeń o dochodach oraz tych z innych instytucji, takich jak ZUS oraz US. Szybkie pożyczki przez Internet na 20, 30, 45, 60, 90 lub 120 dni możemy przeznaczyć na dowolny cel bez potrzeby jego podawania. To na ile zaciągniemy pożyczkę – 30, 60 czy 120 dni zależy tylko od naszych potrzeb finansowych i możliwości spłaty należności.

Pożyczaj na 30 lub 60 dni i skorzystaj z karencji w spłacie

Internetowe pożyczki krótkoterminowe na 30 lub 60 dni spłaca się bardzo wygodnie i szybko. Co jednak zrobić, jeśli nie posiada się aktualnie wystarczającej kwoty pieniędzy, by pokryć kolejną ratę? W takim przypadku należy zgłosić się do pożyczkobiorcy (przez Internet lub telefon) oraz poprosić o możliwość skorzystania z karencji w spłacie, bądź przedłużenia okresu spłaty o kolejny miesiąc, czy chociażby tydzień. Wniosek ten jest zawsze przychylnie rozpatrzony jeśli został zgłoszony jeszcze przed terminem kolejnej raty pożyczki krótkoterminowej na 30 lub 60 dni. Warto więc wiedzieć jakie możliwości się posiada oraz w jaki sposób je mądrze wykorzystać.

Kiedy potrzebujesz większego wsparcia – tania pożyczka przez Internet na rok

Wygodne pożyczki online na rok na wyciągnięcie ręki każdego. Sprawdź ile pieniędzy otrzymasz bez zbędnej zwłoki i w 15 minut na konto. Minimalne raty, wygodny czas spłaty, pieniądze od ręki przelewem na konto bankowe lub prosto do ręki w instytucji pozabankowej. Atrakcyjne oprocentowanie, brak ukrytych kosztów. Czeka na Ciebie tania pożyczka przez Internet na rok bez poręczycieli i zabezpieczeń. Gotówka wyłącznie na dowód osobisty bez wychodzenia z mieszkania. Brak weryfikacji zdolności kredytowej, możliwa wcześniejsza spłata. Sprawdź już dziś, wystarczy przesłać bezpłatny wniosek online.

Roczne pożyczki internetowe cieszą się coraz większa popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim są bardzo przystępne. Pożyczkobiorca ma aż 12 miesięcy na spłatę swojego zobowiązania, dzięki czemu miesięczne raty są możliwe do spłaty bez narażania budżetu domowego. Warto także wiedzieć, że zobowiązanie to nie wymaga posiadania żyrantów, zastawu nieruchomości, czy innych zabezpieczeń. Przy zaciąganiu internetowej pożyczki na rok niezbędny jest aktualny dowód osobisty oraz konto bankowe, na które zostaną przelane pieniądze już w 15 minut. Pozabankową pożyczkę z rocznym okresem spłaty można otrzymać nie posiadając stałych, comiesięcznych dochodów. Dlatego osoby bezrobotne mają szansę uzyskać tego rodzaju wsparcie.

Kto ma szansę na pożyczki długoterminowe online na 12 miesięcy lub na dłużej niż rok

Przy pożyczkach internetowych na rok lub dłużej bardzo często pojawia się wiele pytań. Warto już dziś odpowiedzieć na kilka z nich:

Kto otrzyma pożyczkę online na 12 miesięcy? – Wsparcie pieniężne w postaci pożyczki online na co najmniej 12 miesięcy dostępne jest dla każdej pełnoletniej osoby, która posiada dowód osobisty oraz konto bankowe. Może to być między innymi: rolnik, emeryt, student, bezrobotny, zadłużonych, rencista.

Na co można wydać internetową pożyczkę z rocznym okresem spłaty? – Pożyczki internetowe mogą zostać wykorzystane na dowolny cel. Nie trzeba przy tym zbierać faktur i rachunków. Zazwyczaj jednak pieniądze te zostają wykorzystane na remont mieszkania, opłacenie rachunków, czy naprawę samochodu.

Czy można wcześniej spłacić pożyczkę online na 12 miesięcy? – Warto wiedzieć, że przed ukończeniem ostatecznego terminu spłaty z powodzeniem można spłacić zobowiązanie bez jakichkolwiek dodatkowych odsetek karnych. Wówczas po prostu następuje szybsze rozwiązanie umowy pożyczkowej.

Jaką wybrać pożyczkę – na 3 czy 6 miesięcy?

Sprawdź ile gotówki otrzymasz na dowolny cel, z 3 lub 6 miesięcznym okresem spłaty. Minimalne raty możliwe do wygodnej spłaty tak naprawdę dla każdego, nawet dla osób bezrobotnych i zadłużonych. Tania pożyczka online na 6 miesięcy bez złożonych formalności, jedynie po przesłaniu wniosku online. Gotówka bez wychodzenia z mieszkania jedynie na dowód osobisty. Chcesz wiedzieć jak zaciągnąć pożyczki online na 3 lub 6 miesięcy? Wystarczy przesłać wniosek online. Najlepsze oferty wsparcia pieniężnego bez zbędnej zwłoki od 18 lat. Szybkie pieniądze na 3 lub 6 miesięcy bez zabezpieczeń teraz nawet w 15 minut. Wypełnij darmowy wniosek przez Internet w kilka minut.

Półroczna lub roczna pożyczka online przez Internet na niezaplanowane wydatki

Chciałbyś skorzystać z pożyczki internetowej z okresem spłaty sześciu lub 12 miesięcy miesięcy, jednak nie wiesz jak to zrobić? Nic bardziej prostego. Wystarczy, że podążać będziesz kilkoma etapami:

 1. Wyszukanie najlepszej oferty pożyczki z rankingiem lub forum online.
 2. Wypełnienie darmowego wniosku przez Internet.
 3. Krótkie oczekiwanie na rozpatrzenie i akceptację wniosku o pożyczkę na 6 lub 12 miesięcy.
 4. Przelanie pieniędzy i wykorzystanie ich na dowolny cel.
 5. Terminowe regulowanie poszczególnych rat zobowiązania.

Ponadto, warto wiedzieć, że aktualne pożyczki sześciomiesięczne lub dwunastomiesięczne nie wymagają posiadania zbędnych formalności takich jak na przykład:

 • pozytywna zdolność kredytowa,
 • zaświadczenie o zarobkach,
 • poręczenia osób trzecich,
 • zastaw nieruchomości.

Wybór najlepszej pożyczki na 6 miesięcy lub rok warto poprzedzić określeniem jak wysokiego wsparcia pieniężnego się oczekuje. Wówczas bez problemu można skorzystać z bezpłatnego kalkulatora rat online. Nie dość, że wyliczy miesięczny koszt, to przy okazji pokaże ile wynosi oprocentowanie oraz całkowity koszt.

Czas spłaty dostosowany do Twoich możliwości finansowych. Pożyczka online na 3 miesiące lub na co najmniej 1 rok

Szybkie pieniądze dla każdego od 18 lat. Atrakcyjna pożyczka online na 3 miesiące bez zbędnej zwłoki. Minimalne raty, dobre oprocentowanie, pieniądze na dowolny cel. Wypełnij wniosek teraz, pieniądze przelewem w 15 minut. Poznaj już dziś zalety pożyczek internetowych na 12 miesięcy na dowolny cel przeznaczenia. Krótkoterminowe pożyczki online na 3 miesiące jedynie na dowód osobisty lub długoterminowe pożyczki na rok na oświadczenie. Gotówka dla studentów, emerytów, rolników i bezrobotnych. Brak ukrytych kosztów, możliwa wcześniejsza spłata.

Kwartalna pożyczka online z trzymiesięcznym okresem spłaty

Potrzebując wsparcia pieniężnego na dość krótki czas, warto pamiętać, że istnieją wygodne pożyczki kwartalne, czyli takie z trzymiesięcznym okresem spłaty. Tak pozyskaną gotówkę można wykorzystać na dowolny cel bez zbędnej zwłoki, czy zaświadczeń. Spłata zobowiązania może odbyć się w równych ratach miesięcznych lub tygodniowych. Zainteresowany równie dobrze może uregulować zobowiązanie jeszcze przed terminem. Nie musi wówczas martwić się o jakiekolwiek opłaty dodatkowe.

Zastanawiając się, czy warto sięgać po pożyczki online na trzy miesiące, warto wiedzieć, że przejawiają one wiele atrakcyjnych zalet. Wśród nich zauważyć można:

 • brak czasochłonnych formalności,
 • gotówka wyłącznie na dowód osobisty,
 • atrakcyjne oprocentowanie i raty miesięczne,
 • brak poręczycieli i ukrytych opłat,
 • darmowy wniosek online dla każdego,
 • możliwość wcześniejszej spłaty,
 • wygodny harmonogram płatności,
 • pieniądze do ręki bez wychodzenia z mieszkania,
 • brak weryfikacji baz dłużników.

Warto również pamiętać, że pożyczki online na trzy miesiące nie wymagają wychodzenia z domu. Wszelkie formalności załatwiane są całkowicie przez Internet, co nie tylko przyspiesza zaciąganie pożyczki, ale również oszczędza pieniądze, gdyż nie trzeba jeździć i szukać punktu stacjonarnego ze wsparciem pieniężnym.

Pożyczka online na 12 miesięcy lub na dłuższy czas niż rok dla osób zadłużonych i bezrobotnych

Brak weryfikacji zdolności kredytowej i wymagania zaświadczeń o dochodach, pieniądze na dowolny cel, błyskawiczna gotówka dla każdego od 18 lat. Tania pożyczka online na co najmniej 12 miesięcy bez BIK i KRD. Wypełnij darmowy wniosek teraz, pieniądze dostaniesz w jeden kwadrans przelewem bankowym. Minimalne raty wygodne do spłaty, brak ukrytych kosztów. Czekają na Ciebie pożyczki online na 12 miesięcy bez poręczeń. Gotówka dla klientów indywidualnych oraz firm bez stażu działalności.

Roczne pożyczki internetowe bez złożonych formalności

Pożyczki internetowe zazwyczaj kojarzone są z krótkoterminowym czasem spłaty. W rzeczywistości jednak równie dobrze skorzystać można z rocznej pożyczki online na dowolny cel. Nie trzeba przy tym posiadać jakichkolwiek zabezpieczeń, czy zaświadczeń. Formalności zostały sprowadzone do minimum, a więc konieczności posiadania dowodu osobistego oraz wypełnienia krótkiego, bezpłatnego wniosku internetowego. Ten zawiera następujące informacje:

 • imię, nazwisko i adres zamieszkania pożyczkobiorcy,
 • numer dowodu osobistego,
 • numer pesel zainteresowanego,
 • wysokość pożyczki,
 • czas spłaty zobowiązania.

Długoterminowe pozabankowe pożyczki na dłuższy okres alternatywą dla kredytów bankowych

Długoterminowe pożyczki internetowe przejawiają wiele atrakcyjnych zalet. Przede wszystkim są bardzo szybkie i nie wymagają dużo formalności do spełnienia. Dlatego są coraz chętniej wybierane od tradycyjnych kredytów bankowych. Pieniądze można mieć na koncie nawet w jeden kwadrans. Poza tym są wyjątkowo przystępne, gdyż otrzymać je można już po ukończeniu osiemnastego roku życia. Ponadto nie trzeba okazywać się zbędnymi dokumentami. Długoterminową pożyczkę na co najmniej rok otrzyma każdy, zarówno student, jak i rolnik, emeryt, czy bezrobotny.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Pomagamy wszystkim uzyskać pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe na najlepszych warunkach bez BIK!

OBSŁUGUJEMY CAŁĄ POLSKĘ! JUŻ TERAZ PRZEŚLIJ DARMOWY FORMULARZ ONLINE!

* bez BIK
* bez płacenia przedpłat i przelewów weryfikacyjnych
* na dowolny cel
* przelew w 15 minut od wydania pozytywnej decyzji kredytowej
* pomagamy każdemu
* gwarantujemy niskie oprocentowanie

POŻYCZKI DO 10 000 ZŁ BEZ ŻADNYCH ZAŚWIADCZEŃ
POŻYCZKI OD 10 000 DO 100 000 ZŁ NA PODSTAWIE DOCHODÓW

Udzielimy Ci więcej informacji, wystarczy, że się do Nas odezwiesz! Opisz nam czego potrzebujesz, a pomożemy Ci jeszcze dzisiaj!

Jestem prywatnym inwestorem i pożyczkodawcą Skontaktuj się z nami, aby szybko zrealizować każdą inwestycję za pośrednictwem poczty elektronicznej

Najnowsze artykuły

Pożyczka przez Internet od 18 i 19 lat – dostępna online Pożyczka przez Internet od 18 i 19 lat – dostępna online

Pożyczka przez Internet od 18 i 19 lat – najlepsza pożyczka dla młodych Najlepsze oferty pożyczki przez Internet od 18 i 19 lat lat bez wychodzenia z domu dostępnej nawet dla uczniów i studentów. Sprawdź ile gotówki otrzymasz na dowolny cel jeszcze dziś. Tania pożyczka przez Internet od 18 i…

Pożyczki online na 3 – 6 – 12 miesięcy przez internet – na rok i dłużej niż 365 dni Pożyczki online na 3 – 6 – 12 miesięcy przez internet – na rok i dłużej niż 365 dni

Pożyczki online na 3 – 6 – 12 miesięcy całkowicie przez internet. Weź pożyczkę na kilka, 10 – 20 30 45 60 90 120 dni albo na kilka miesięcy lub pożyczki nawet na rok. 100% online całkowicie przez internet. Sprawdź oferty pożyczek. Wybierz najlepszy okres spłaty. Pożyczki online na 3,…

Krótkoterminowe i długoterminowe pożyczki przez internet Krótkoterminowe i długoterminowe pożyczki przez internet

Krótkoterminowe i długoterminowe pożyczki przez internet dostępne dla każdego online – sprawdź oferty pożyczek na krótkie i długie terminy. Dowiedz się więcej szczegółów online. Najlepsze pożyczki na długi i krótki okres spłaty dla każdego bez złożonych formalności i przedkładania zaświadczeń o dochodach. Sprawdź teraz! Krótkoterminowe i długoterminowe pożyczki przez Internet…

Pożyczki przez internet w 5 10 lub 15 minut – online – sprawdź które w 5 Pożyczki przez internet w 5 10 lub 15 minut – online – sprawdź które w 5

Pożyczki przez internet w 5 10 lub 15 minut – online – sprawdź które pożyczki weźmiesz tak szybko i przez komputer. Pożyczki od 5 do 15 minut – część weźmiesz 10 minut – zależy od tego jak skomplikowany jest formularz na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Pożyczka przez Internet w 15…

Pożyczki przez internet bez BIK KRD i ERIF – brak weryfikacji w bazach dłużników Pożyczki przez internet bez BIK KRD i ERIF – brak weryfikacji w bazach dłużników

Pożyczki przez internet bez BIK – brak weryfikacji w bazach dłużników takich jak BIK BIG KRD ERIF. Sprawdź czy można otrzymać pożyczkę online będąc w bazach dłużników takich jak BIK BIG KRD I ERIF. Figurowanie w BIK i innych bazach nie zawsze jest przeszkodą w otrzymaniu pożyczki przez internet /…

Chwilówki przez internet – ranking i porównanie chwilówek przez internet Chwilówki przez internet – ranking i porównanie chwilówek przez internet

Już teraz poznaj najlepsze chwilówki przez Internet – ranking i porównanie chwilówek przez Internet dla każdego za darmo. Porównanie najlepszych ofert chwilówek 100% online również dla bezrobotnych i zadłużonych. Wybierz najlepszą chwilówkę już teraz i prześlij bezpłatny wniosek online. Błyskawiczna akceptacja każdego formularza. Tania chwilówka przez Internet bez weryfikacji zdolności…

Łatwa, szybka, tania pożyczka online. Ta pożyczka przez internet dominuje Łatwa, szybka, tania pożyczka online. Ta pożyczka przez internet dominuje

Tania pożyczka przez Internet na wyciągnięcie ręki każdego. Uzupełnij bezpłatny wniosek jeszcze dziś, pieniądze dostaniesz w 15 minut przelewem online na dowolny cel, bez weryfikacji baz BIK i KRD. Szybka, tania i łatwa pożyczka przez Internet jedynie na dowód osobisty od ręki dla zadłużonych i bezrobotnych bez posiadania zabezpieczeń. Błyskawiczna…

Mało znane pożyczki przez Internet – sprawdź tanie nieznane pożyczki Mało znane pożyczki przez Internet – sprawdź tanie nieznane pożyczki

Szybkie mało znane pożyczki przez Internet od 18 lat na wyciągnięcie ręki. Prześlij bezpłatny wniosek online, gotówka w 5 minut na konto lub do ręki. Weź dowód osobisty i zaciągnij pożyczkę bez BIK i KRD. Minimalne raty wygodne do spłaty. Zobacz tanie nieznane pożyczki z najniższym oprocentowaniem na rynku. Bez…

Pożyczki przez Internet pierwsza za darmo bez BIK – pożyczki online za 0zł bez prowizji Pożyczki przez Internet pierwsza za darmo bez BIK – pożyczki online za 0zł bez prowizji

Szukasz dobrego wsparcia pieniężnego? Tanie pożyczki przez Internet pierwsza za darmo bez BIK 100% online dla bezrobotnych i zadłużonych. Brak oprocentowania, atrakcyjne raty wygodne do spłaty, najlepsze warunki. Wypełnij wniosek jeszcze dziś. Nowoczesne pożyczki przez Internet pierwsza za darmo bez BIK i KRD. Przekonaj się ile pieniędzy dostaniesz bez opuszczania…

Jak otrzymać pożyczki przez Internet bez konta bankowego Jak otrzymać pożyczki przez Internet bez konta bankowego

Dobre pożyczki przez Internet bez konta dla każdego na dowolny cel bez wychodzenia z domu. Wypełnij wniosek, pieniądze dostaniesz w 15 minut na konto. Błyskawiczna akceptacja każdego wniosku bez złożonych formalności. Minimalne raty, atrakcyjne oprocentowanie, dodatkowe pieniądze od ręki bez sprawdzania baz BIK i KRD. Czekają na Ciebie tanie pożyczki…

Pożyczka online dla studentów – ...

Autor: Daniel
2022-09-20 14:50:02


...potrzebuję dodatkowej gotówki, bo właśnie zacząłem studiowac w innym mieście. potrzebuje pożyczyć 20 tys zl. prosze o kontakt...

E-pożyczka online dostępna całkowicie...

Autor: Poznaj szybie pożyc
2022-09-19 14:18:35


...

ATRAKCYJNE POŻYCZKI ONLINE EBZ BIK NA NAJLPESZYCH WARUNKACH DLA KAŻDEGO KLIENTA!


Pożyczka w banku przez Internet na kont...

Autor: Sięgnij już teraz
2022-09-19 10:02:17


...Tanie i szybkie pożyczki online - bez komornika i minimum formalności! Nasze błyskawiczne pożyczki niebankowe na oświadczenie z...

Pożyczka przez Internet za 1 grosz...

Autor: Błyskawiczne pożyc
2022-09-19 09:42:24


...

Bezpieczne i anonimowe pożyczki chwilówki online bez BIK dla każdego. Musisz tylko wysłać weryfikacyjnego 1 grosza ze swojego konta!

Pożyczka online dla studentów – ...

Autor: Tomek
2022-09-16 15:04:44


...szukałem pożyczki i znalazłem serwis racoongo i zobaczyłem że oprócz kredytów jeszcze jest opcja naprawy historii kredytowej, wszystkim polecam...

Pożyczki przez internet bez BIK KRD i E...

Autor: Aplikuj o szybką po
2022-09-14 10:13:24


...

Zobacz już dzisiaj jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie! Bezpieczne pożyczki przez Internet na dowód bez BIK I BIG!

...

Udzielę pożyczki online. Prywatne poż...

Autor: Zobacz jak tania jes
2022-09-06 09:45:33


...Skorzystaj już teraz z oferty pożyczek prywatnych z niskim oprocentowaniem i na długi okres spłaty!

Wybierz najlepszą ofert...

Mała pożyczka przez Internet – M...

Autor: Jeśli poszukujesz s
2022-08-29 14:37:52


...Jak szybko wziąć mini pożyczkę bez wychodzenia z domu całkowicie online? Przekonaj się, że u Nas gotówkę dostaniesz w 15 minut!

Ważne informacje O serwisie Serwis funkcjonuje na podstawie Regulaminu. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności. Używamy Cookies i podobnych technologii. Ważne Administrator nie świadczy usług finansowych i nie jest kredytodawcą, pośrednikiem finansowym lub pośrednikiem kredytowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715). Administrator prowadząc niniejszy Serwisu nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt konsumencki (pożyczkę) oraz nie uzyskuje z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia ninijeszego Serwisu jakichkolwiek korzyści majątkowych bezpośrednio od jego Użytkowników.

Treści Wszelkie Treści, dane i informacje zawarte w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny a także nie są rekomendacją, usługą doradztwa i pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawnego itp. Treści zostały zamieszczone przez Administratora lub podmioty trzecie jedynie w celach publikacji subiektywnych, luźnych i niezobowiązujących poglądów i analiz ich autorów. Administrator nie gwarantuje ich rzetelności, aktualności i zgodności z prawdą i nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko wykorzystania Treści, danych i informacji zawartych w Serwisie i w związku z tym powinien dokonać ich samodzielnej weryfikacji.

Weryfikacja zdolności kredytowej Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na podstawie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim. Przed zawarciem umowy firmy pożyczkowe mają obowiązek dokonać weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów i oceny ryzyka kredytowego na podstawie informacji uzyskanych od konsumenta lub informacji zawartych w bazie danych lub zbiorze danych kredytodawcy. Konsument ma obowiązek przedstawienia, na żądanie kredytodawcy, dokumentów i informacji niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego. Jeżeli kredytodawcą jest bank, ocena ryzyka kredytowego dokonywana jest przy uwzględnieniu art. 70 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe. W związku z powyższym wszelkie sformułowania użyte w Serwisie, które sugerują, że taka weryfikacja nie istnieje mogą wynikać jedynie z braku aktualności lub rzetelności Treści, w której zostały zamieszczone.

Pożyczaj odpowiedzialnie Pożyczaj w ostateczności na cele, które są niezbędne do życia. Upewnij się, że kwota rat nie będzie dla Ciebie zbyt wysoka i że pożyczkę spłacisz terminowo. Nie pożyczaj gdy nie masz pracy i stałego dochodu. Nie spłacaj pożyczek innymi pożyczkami.

Uwaga! Przed zaciągnięciem pożyczki sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej, umowę oraz warunki pożyczki a przede wszystkim: - całkowity koszt pożyczki, - wysokości oprocentowania, - wysokość prowizji za udzielenie pożyczki i wysokość opłat administracyjnych, przygotowawczych, ubezpieczeń itp., - procedurę na wypadek braku lub nieterminowej spłaty pożyczki w tym wysokość opłat windykacyjnych, za monity, upomnienia, wezwania a także wysokość odsetek karnych, - możliwość, warunki i koszt przedłużenie okresu spłaty pożyczki.

Uwaga! Skutkiem braku lub nieterminowej spłaty pożyczki może być przede wszystkim: - wpisanie do rejestru dłużników i brak możliwości zaciągania kolejnych pożyczek, - zlecenie odzyskania wierzytelności lub sprzedaż jej firmie windykacyjnej, - postępowanie sądowe lub komornicze, - naliczenie dodatkowych kosztów takich jak odsetki karne, opłaty za monity, upomnienia, wezwania, ponaglenia i inne koszty windykacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Regulamin Serwisu Polityka Prywatności © 2022 onlinecash24.pl
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x